Şu anda çalan:

Telefon 05445802610

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
haber

(37) Sonuç Bulundu.

SMA Hastası Amine Sultan için iyi haber

Osmaniye’de, ‘Spinal musküler atrofi’ SMA Tip 1 hastası Amine Sultan’ın tedavisi için gereken paranın yüzde 60’ı toplandı. Ölümcül bir kas hastalığına doğuştan yakalanan 16 aylık Amine Sultan adına valilik onaylı başlatılan “Amine Sultan’a Umut Ol” kampanyasında 1 milyon 80 bin euro toplandı. Yurtdışında uygulanan ‘Zolgensma’ adlı ilaca kavuşması için 720 bin Euro’ya daha ihtiyacın olduğu belirtildi.

Azra'nın ölüm haberini alan öğretmeni hıçkırıklara boğuldu

Azra'nın ölüm haberini alan öğretmeni hıçkırıklara boğuldu Azra ile kaybolmadan birkaç gün önce telefonla görüştüğünü belirten İlker Okatan, "Bizim kızmaya kıyamadığımız kızımıza bu yapılır mı" diyerek gözyaşı döktü

"Okula gidiyorum" diyerek evden çıktı haber alınamıyor

Hatay'da "Okula gidiyorum" diyerek evden çıkan lise öğrencisi Havvanur Karayiğit, bir daha geri dönmedi. 2 gündür haber alınamayan 15 yaşındaki kızın bulunması için polis ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü olarak bulundu

Kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü olarak bulundu Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde yakınları tarafından haber alınmayan yaşlı adam evinde ölü olarak bulundu.

Kayıp gençten 50 gündür haber yok

50 gün önce evden çıkıp bir daha haber alınamayan 17 yaşındaki gencin annesi, tek oğlunun kıyafetlerini koklayıp, gözyaşları döküyor. Acılı anne, oğlunun bir an önce bulunmasını istiyor.

Küçük Müslüme'den acı haber geldi

Mersin'in Gülnar ilçesinde, 10 Kasım'da ailesinin kırsal alanda çadır kurduğu sırada kaybolduğu belirtilen 3 yaşındaki Müslüme Yağal'ın cesedi bulundu.

22 yaşındaki genç kızdan 10 gündür haber yok

Daha önce ekmek almak için evinden çıkan ve iddiaya göre kıyafeti nedeni ile bir şahıs tarafından darbedilen 22 yaşındaki genç kızdan, 10 gündür haber alınamıyor.