Şu anda çalan:

Telefon 0328 814 62 62

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Haberler


KADİRLİ İLÇESİNDEKİ CİNAYET DETAYI .

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde yol kenarında cesedi bulunan kişiyi darbederek öldürdükleri iddiasıyla gözaltına alınan 3 zanlı tutuklandı.

23 Mart 2019

93 yaşındaki hastaya doğum günü sürprizi

93 yaşındaki hastaya doğum günü sürprizi

23 Mart 2019

Arkeoloji Çalışmalarında işbirliği protokolü

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü arasında Arkeoloji çalışmaları işbirliği Protokolü imzalandı.

23 Mart 2019

Huzurevi’ne Yaşlılar haftası ziyaret

Yaşlılara saygı Haftası dolayısıyla Vali Coşkun ve Protokol mensuplarından Özden Huzurevi’nde yaşayan yaşlılar ziyaret edildi.

23 Mart 2019

Cezaevi ziyaretinde tehdit'den yakalandı!

Osmaniye'de silahla tehdit suçundan aranan A.Y. cezaevinde bulunan arkadaşını ziyarete gidince yakalandı.

23 Mart 2019

Doğaçlama Tiyatro ekibinden ücretsiz gösteri

Adana LOL Doğaçlama Tiyatro ekibi, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Fikir Etkinlik Kulübü öncülüğünde, ücretsiz tiyatro gösterisi sundu.

23 Mart 2019

Uzun: Özgüven problemimiz var

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi'nde düzenlenen "Bir Tutkum Var" başlıklı programa konuşmacı olarak katılan Gazeteci - Yapımcı ve Sunucu Abdurrahman Uzun, toplum olarak ciddi sıkıntıların olduğunu belirdiği konuşmasında, "Özgüven problemimiz var. Biz kendimize güvenmiyoruz." dedi.

23 Mart 2019

Bahçeli 28 Mart’ta Osmaniye’de

MHP Genel Başkanı ve Osmaniye Milletvekili hemşehrimiz Devlet Bahçeli 28 Mart Perşembe günü memleketinde olacak.

22 Mart 2019

21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla yürüyüş düzenlendi.

22 Mart 2019

Başkan Kadir Kara'dan Öğrencilere Çanakkale Gezisi Hediyesi

Osmaniye Belediyesi tarafından Osmaniye'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen liselerarası tiyatro yarışmasında dereceye giren öğrenciler Çanakkale'ye uğurlandı.

22 Mart 2019

Büyükşehir'den Bilinçli Tüketicilere Ödül

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından bu yıl ilk kez organize edilen Gaziantep Tüketici Ödülleri Töreni, Onat Kutlar Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirildi.

22 Mart 2019

Down Sendromlu çocuklar, bisikletle gezip besleme yaptı

Osmaniye'de, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü etkinlikleri kapsamında, bir gurup down sendromlu çocuk, bisikletlerle şehir turu yaptırılıp, ardından sokak hayvanlarını elleri ile beslediler.

22 Mart 2019

Down Sendromu Farkındalık Yürüyüşü Yapıldı

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü etkinlikleri kapsamında, farkındalık oluşturmak için yürüyüş yapıldı.

22 Mart 2019

Nevruz, Osmaniye'de coşkuyla kutlandı

Osmaniye'de baharın habercisi olan nevruz düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. Müze Müdürlülüğü Bahçesindeki program, Saygı duruşunda bulunulması ve ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

21 Mart 2019

Özel Harekat Polisi’nden Şefkat Eli!

Osmaniye’de Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş’un başlattığı uygulama ile şehir merkezinde görev yapan Özel Harekat Polisleri vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

21 Mart 2019

Çocuklarımızın okumasına yardıma hazırız!

Osmaniye Ozanlar, Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD), kent merkezine bağlı Issızca köyündeki İlköğretim okulunu ziyaret ederek, dergi ve kitap bağışında bulundu.

21 Mart 2019

Başkan Kadir Kara, Seçim Beyannamesini Açıkladı

Osmaniye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Kadir Kara, Osmaniye’nin geleceğine yön verecek ve İnsan odaklı projelerini basın mensuplarına tanıttı.

21 Mart 2019

Şehitler gününde Atatürk büstü açılışı yapıldı

Vali Ömer Faruk Coşkun ve eşi ile protokol mensupları Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi, ziyaret etti.

21 Mart 2019

İŞKUR, istihdam teşviklerini anlatıyor

Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Altunkaynak, 2019 İstihdam Seferberliği kapsamında Kadirli ilçesinde faaliyet gösteren firmaları ziyaret etti.

21 Mart 2019