Şu anda çalan:

Telefon 0328 814 62 62

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Adana'da 31 Polis Gözaltında.

-

Adana'da darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında Adana eski Emniyet Müdürü Mehmet Avcı ve şube müdürlerinin de aralarında bulunduğu 31 polis gözaltına alındı...

Adana'da 31 Polis Gözaltında.


Adana'da darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında Adana eski Emniyet Müdürü Mehmet Avcı ve şube müdürlerinin de aralarında bulunduğu 31 polis gözaltına alındı.

Terörle Mücadele Şube ekipleri, şafak vakti emniyetin diğer birimlerinin de desteğiyle Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu olduğu iddia edilen polislerin adreslerine eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyon sırasında aralarında eski Adana Emniyet Müdürü Mehmet Avcı, eski Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Ahmet Mithat Dobur, eski Terörle Mücadele Şube Müdürü Mehmet Karabörk, eski İstihbarat Şube Müdürü Ertuğrul Yetkin'in de aralarında bulunduğu 31 polis gözaltına alındı. Gözaltına alınan polisler sağlık kontrolünden geçirildikten sonra, Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

MÜDÜR: DARBEYİ BEN YAPMADIM

Eski Emniyet Müdürü Avcı, sağlık kontrolü çıkışında, "Darbeyi ben yapmadım. Askerleri ben çıkartmadım. Tankları ben çıkartmadım" diye bağırdı. Gözaltına alınan polislerin Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusu devam ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları