Şu anda çalan:

Telefon 05445802610

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Andırınlılar Derneği'nden OGC'ye 'Hayırlı olsun' ziyareti

-

OSMANİYE'de faaliyet gösteren Andırınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu, hafta sonu yapılan genel k

Andırınlılar Derneği'nden OGC'ye 'Hayırlı olsun' ziyareti

OSMANİYE'de faaliyet gösteren Andırınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu, hafta sonu yapılan genel kurul ile yeni yönetim kurulunu belirleyen Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’ne (OGC) 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.
Andırınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Temiz ve yönetim kurulu üyeleri, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Kendilerinin de yeni yönetim olduğunu ifade eden Başkan Yunus Temiz, “Bugün sizleri tebrik etmek ve yeni görevinizde başarılar dilemek için bu ziyareti gerçekleştirdik. Aynı zamanda hemşerimiz olan Başkan İsrafil Avcı ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz. Bu vesileyle sizlere tüm Andırınlı hemşerilerimizin de selamını iletiyoruz. Sivil Toplum Kuruluşları, bir şehrin önderleridir. Hep birlikte Osmaniye'miz için güzel çalışmalar yapmayı ümit ediyorum. Bizler de her zaman sizlerin yanınızda olacağız" dedi.
Ziyaret için teşekkür eden OGC Başkanı İsrafil Avcı da yönetim kurulu üyelerini tanıştırdıktan sonra OGC tarihinde bir ilki de bu seçimde gerçekleştirdiklerini ve bir bayan üyeyi yönetime aldıklarını söyledi. Başkan Avcı, “Bizim de amacımız hem derneğimize en iyi şekilde hizmet etmek, hem de Osmaniye'miz için yararlı olacak çalışmalara katkıda bulunmaktır. Bundan dolayı bizler de Osmaniye için yapılacak her türlü faaliyet ve çalışmaların destekçisi olacağız” diye konuştu.

Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları