Şu anda çalan:

Telefon 0328 814 62 62

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
OKÜ Rektörü Kadirli'de Öğrencilerle Bir Araya Geldi

-

OKÜ Rektörü Kadirli'de Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk Kadirli ilçesinde öğrencilerle bir araya geldi.

OKÜ  Prof. Dr. Murat Türk, Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi’ni ve Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nu ziyaret etti.

Ziyarette OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Nermin Bahşi, Kadirli Meslek Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Sedat Gökfidan ve Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Hüseyin Hilmi Aladağ ile bir araya geldi.
 
Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Kadirli Meslek Yüksekokulu hakkında bilgiler alan OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk daha sonra yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla sınıfları gezerek öğrencilerle bir araya geldi.
 
OKÜ  Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, öğrencilere yönelik yaptığı konuşmasında öğrencilerin Üniversiteye sahip çıkmalarını istedi. 

Türk, “Siz öğrencilerimizin sorunları biliyoruz. Devletimizin bizlere verdiği imkânları etkin ve etkili bir biçimde kullanarak bu sorunları çözeceğiz. Bizler için her biriniz ayrı bir değersiniz. Sizlerden hayata değer katmanızı istiyoruz.
Bunu yaparken de olumlu düşüncenin gücünü gözardı etmeyin.” diye konuştu.
 
OKÜ Rektörü Türk, daha sonra yerleşkeyi gezerek Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Nermin Bahşi, Kadirli Meslek Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Sedat Gökfidan ve Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Hüseyin Hilmi Aladağ’dan bilgiler aldı.

Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları