Şu anda çalan:

Telefon 0328 814 62 62

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Sanko Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yıl Açılışı Yapıldı

-

SANKO Üniversitesi 2018-2019 akademik yıl açılışı yapıldıGAZİANTEP - Gaziantep'te yer alan SANKO Üniversitesi'nin 2018-2019 akademik yıl açılışı Özel Sanko Okulları Abdulkadir Konukoğlu Spor ve Kültür Merkezi'nde yapıldı.

Sanko Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yıl Açılışı Yapıldı

GAZİANTEP - Gaziantep'te yer alan SANKO Üniversitesi'nin 2018-2019 akademik yıl açılışı Özel Sanko Okulları Abdulkadir Konukoğlu Spor ve Kültür Merkezi'nde yapıldı. 
Gaziantep'te özellikle sağlık hizmetlerine yönelik tematik eğitim veren SANKO Üniversitesi'nin 2018-2019 akademik yıl açılış töreni Abdulkadir Konukoğlu Spor ve Kültür Merkezi'nde yoğun katılımla gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan SANKO Üniversitesi akademik yıl açılış törenine Mütevelli Heyeti Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Mütevelli Heyeti Üyesi Adil Sani Konukoğlu, Gaziantep Vali Yardımcı Halil Uyumaz, Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Erdoğan ve Derya Bakbak, Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Kaymakamı Ali Dursun, SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Edibe Sözen, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür ile çok sayıda davetli, akademisyen ve öğrenci katıldı.
Açılış konuşmasını yapan SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, "Akademik açılış törenleri ve mezuniyet törenleri üniversitelerin özel günleridir. Açılış törenimize katılarak mutluluğumuzu paylaşan herkese çok teşekkür ederim. SANKO Üniversitesi olarak 2014-2015 yılında başlamış olduğumuz yolculukta yeni hedeflere doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Bize bu gücü ve imkanları sağlayan mütevelli heyeti başkanı ve üyelerimize, Konukoğlu ailesine, akademik ve idari kadromuza, öğrencilerimize ve ailelerine şükranlarımı sunuyorum. Sani Konukoğlu Vakfı hamiliğinde Konukoğlu ailesi ve SANKO Holding'in sosyal sorumluluk projesiyle 2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesi sağlık bilimleri alanında eğitim veren tematik üniversite olarak Yüksek Öğretim Kurumları arasında yer almaktadır" dedi.
Törene katılan ve açıklamalarda bulunan Gaziantep Vali Yardımcısı Halil Uyumaz, "Bu eğitim yılının SANKO Üniversitesi'ne hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Konukoğlu ailesi Gazi şehrimizin çok kıymetli ailelerinden biri. Gerek eğitime, gerek sağlığa yaptıkları katkılar bakımından kendilerini daima şükranla, sevgiyle anıyoruz. Ayrıca kendilerinin Gaziantep'te ve Türkiye'de örnek olan bir çok konuda katkıları büyük" şeklinde konuştu.

Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları