Şu anda çalan:

Telefon 0328 814 62 62

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
4 Yaşındaki Deniz, 9 Yıldır Bulunamadı

-

4 yaşındaki Deniz, 9 yıldır bulunamadı Kızının hasretine dayanamayan baba, 2 yıl önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti Anne Emine Özsolak, bugüne kadar sonuç alınamamasının çaresizliğini ve acısını yaşadıklarını söyleyerek, 'Benim kızım suya düşmedi kaçırıldı' dediOSMANİYE.

4 Yaşındaki Deniz, 9 Yıldır Bulunamadı

4 yaşındaki Deniz, 9 yıldır bulunamadı
Kızının hasretine dayanamayan baba, 2 yıl önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti
Anne Emine Özsolak, bugüne kadar sonuç alınamamasının çaresizliğini ve acısını yaşadıklarını söyleyerek, "Benim kızım suya düşmedi kaçırıldı" dedi

OSMANİYE - Osmaniye'nin Sumbas ilçesinde elini yıkamak isterken çaya düşerek kaybolduğu iddia edilen kız çocuğu 9 yıldır bulunamadı.Kızının hasretine dayanamayan baba, 2 yıl önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 
Sumbas Köseli Köyünde 27 Mart 2008 tarihinde meydana gelen olayda, arkadaşlarıyla oynarken elini yıkamak isteyen 4 yaşındaki Deniz Özsolak, Sumbas Çayına düşerek kayboldu. O tarihte Özsolak'ın ailesi ve yakınları, arama ve kurtarma ekipleri ile dalgıçların bir ay sürdürdüğü arama çalışmalarından sonuç alınamadı.
Anne Emine Özsolak, bugüne kadar sonuç alınamamasının çaresizliğini ve acısını yaşadıklarını söyleyerek, "Benim kızım suya düşmedi kaçırıldı" dedi.
Eşinin 2 yıl önce kızının hasretine dayanamayarak kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği söylen Özsolak, "Eşim çocuklarını çok severdi bu kızın böyle kaybolmasına daha fazla dayanamayıp kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği söyledi.
Üzerinden yıllar geçmesine rağmen kızlarının ölü ve dirisinden bir haber alamamanın acısını yaşadıklarını o günki gibi hissettiklerini anlatan Anne Özsolak, "Kızımın suya düştüğüne inanmıyorum. Benim kızımı kaçtırıldı olay günü burada bir yabancı araba görülmüş hatta o araçtaki kişiyle de eşim konuşmuş, o kişinin kaçtırdığını düşünüyorum. Ben yetkililerden tek isteğim kızımın ölü veya sağ olarak bulunmasıdır" dedi.
"Buradan Cumhurbaşkanıma seslenmek istiyorum" diyen kaybolan Deniz'in küçük kardeşi 9 yaşındaki Vural Özsolak "Herkesin sesi oldunuz bizim de sesimiz olun Tayyip amca. Kardeşimi bulun" diye konuştu.
Torununu günlerce aradıklarını ama bir sonuç alamadıklarını söyleyen Nene Fatma Özsolak ise ; "Ben torunumun sağ olduğunu düşünüyorum, hükümetten bir an önce bulunması için bizlere yardım etsinler. Herkesin çocuğu bulunuyor, televizyonlarda bakıp görüyoruz" dedi.
Sumbas çayının etrafının çevrilmesini isteyen Köy Muhtarı Ali Gödeoğlu da, olay günü akşam üstü Mustafa Özsolak'ın kızı Deniz'in kaybolduğunu öğrenir öğrenmez tüm yetkili kurumları arayarak araştırma çalışmalarına başladıklarını ancak bugüne kadar bir sonuç alamadıklarını dile getirdi.

Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları2014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Telefon: 0328 814 62 62

WhatsApp: 0544 580 26 10

facebook.com/radyogonulosmaniye

twitter.com/radyogonul

E-posta: 97.3radyogonul@gmail.com 

Adres: Alibeyli Mah. Dr. Ahmet Alkan Cad. Çiçek İşhanı Kat:5 No:501 - OSMANİYE