Şu anda çalan:

Telefon 05445802610

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Kardele köyleri grup yolu törenle açıldı

-

Osmaniye’nin Bahçe ilçesine bağlı Aşağı ve Yukarı Kardere Köylerini kapsayan Kardere Grup Yolu törenle açıldı.

Kardele köyleri grup yolu törenle açıldı

Osmaniye’nin Bahçe ilçesine bağlı Aşağı ve Yukarı Kardere Köylerini kapsayan Kardere Grup Yolu törenle açıldı. Açılış törenine Vali Kerem Al, Hasanbeyli Kaymakamı ve Bahçe Kaymakam Vekili Fahrettin Demir, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Düz, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık, Kamu Kurum ve Kuruluşları İl Müdürleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri ve her iki köyün sakinleri katıldı.

Törenin açılış konuşmasını Aşağı Kardere Köyü Muhtarı Ali Şen yaptı. Muhtar Ali Şen yolun yapılmasında emeği olan, başta Vali Kerem Al olmak üzere, herkese teşekkür etti.

Daha sonra konuşan Yukarı Kardere Köyü Muhtarı Ali Akyüz ise yolun yapılmasında emeği olan, başta Vali Kerem Al olmak üzere herkese teşekkür ederek, “Allah razı olsun. Köyümüzde yaşayan vatandaşları tozdan, çamurdan kurtardınız. Köyümüzde yaşayanlar yolun yapımında emeği geçenleri asla unutmayacaktır” dedi.

Törende konuşan Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz ise imkânları ölçüsünde ve gayretle hizmet etme anlayışında olduklarını belirterek, “insanı yaşat ki devlet yaşasın” mantığıyla hareket ettiklerini söyledi. Bahçe Belediyesinin çalışmalarından da söz eden Başkan Baz, tüm köylere kapılarının açık olduğunu kaydetti. Bahçe Belediye Başkanı Baz Kardere Grup Yolunun hayırlı olmasını dileyerek sözlerine son verdi.

Son olarak konuşan Vali Kerem Al ise Kardere Grup Yolu’nun hayırlı olmasını dileyerek, “Köylülerimizi mutlu görmek elbette bizi mutlu ediyor. Milletimizin kıt kaynaklarını, hükümetimizin sunduğu ödenekleri köylerimizin hizmetine adilane bir şekilde sunmaya devam edeceğiz. Sizlerin taleplerini dikkate alacağız ve imkânlarımız ölçüsünde hizmetleri gerçekleştireceğiz. Yeter ki birliğimizi, dirliğimizi koruyalım. Huzurunuz bizim huzurumuzdur” diye konuştu. Vali Kerem Al, yolun yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederek sözlerine son verdi. Konuşmasının ardından Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz tarafından Vali Al’a çiçek takdim edildi. Ayrıca Hasanbeyli Kaymakamı ve Bahçe Kaymakam Vekili Fahrettin Demir ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık’a da emek ve katkıları nedeniyle İl Genel Meclisi Üyeleri tarafından çiçek sunuldu.

Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları