Şu anda çalan:

Telefon 0328 814 62 62

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Çöz Çözebilirsen" adlı oyun izleyenlerden tam not aldı

-

 Çöz Çözebilirsen" adlı oyun izleyenlerden tam not aldı Bu kentin bir tiyatrosu var, yaşasın tiyatro!

Çöz Çözebilirsen

 Çöz Çözebilirsen" adlı oyun izleyenlerden tam not aldı

Bu kentin bir tiyatrosu var, yaşasın tiyatro!

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)

OSMANİYELİ Gençlerden oluşan tiyatro ekibinin sahnelediği 'Çöz çözebilirsen' adlı komedi türü oyun izleyenlerinin büyük beğenisini topladı. Patiska Nostalji Yapımcılığında Osmaniye Gençlik Sanat Tiyatrosu tarafından hazırlanan "Çöz Çözebilirsen" adlı komedi tiyatrosu Cebelibereket Kültür Merkezinde sergilendi.
Soner Tumgan ve Muhammet Kürtüloğlu tarafından yazılan ve yine Muhammet Kürtüloğlu tarafından sahneye konulan tiyatro oyunu 2 Perdeden oluştu. Oyun izleyiciler tarafından tam not aldı.
Tekrar sahnelenecek olan oyunun yazımı, yapımcılığı, yönetmenliği, oyuncuları ve teknik ekibi tamamen Osmaniyeli gençler tarafından hazırlandı.
2 Günde 700 kişi tarafından izlenen oyun kısa zamanda başta Osmaniye ilçeleri olmak üzere turne hazırlığına başladı. Tiyatro oyununu izleyenler arasında  Osmaniye Milletvekili Suat Önal, Atatürk Gençlik Merkezi Müdürü Bayram Bozyel, Siyasi Parti Temsilcileri, STK Temsilcileri de yer aldı.
Oyunun Yazarlarından ve Yönetmeni Muhammet Kürtüloğlu, "Biz Patiska Nostalji ve Osmaniye Gençlik Sanat Tiyatrosu olarak bu kentteki yerel tiyatro grubunu oluşturmaktan ve Tiyatro Oyunumuzu Osmaniyeli tiyatrocular olarak hazırlayıp sahneye koymaktan gurur duyuyoruz.,bize destek veren sponsorlarımıza ve seyircilerimize yürekten teşekkür ediyoruz. Bu Kentin Bir Tiyatrosu Var. Yaşasın Tiyatro" diye konuştu.

Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları