Şu anda çalan:

Telefon 0328 814 62 62

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Hatay'da Dolar Kampanyasına Destek Çığ Gibi Büyüyor

-

Hatay'da dolar kampanyasına destek çığ gibi büyüyor Her meslekten esnaf kampanyaya destek çıktıHATAY - Hatay'da, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısı üzerine dolar bozdurma kampanyalarına her gün yenileri ekleniyor.

 Hatay'da Dolar Kampanyasına Destek Çığ Gibi Büyüyor

Hatay'da dolar kampanyasına destek çığ gibi büyüyor
Her meslekten esnaf kampanyaya destek çıktı

HATAY - Hatay'da, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısı üzerine dolar bozdurma kampanyalarına her gün yenileri ekleniyor. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısı üzerine dolar bozdurma kampanyalarında büyük ses getiren Hatay'da gazetesinden, inşaatçısına kadar birçok esnaf kampanyaya destek verdi.
Hatay'ın Merkez İlçesi Antakya'da yer alan bir yerel gazete dolarını bozdurana 6 ay ücretsiz abonelik sağlarken, bir inşaat firması da satışlarda yüzde 10 indirim kampanyası başlattı. Uzun Çarşı'da yer alan bir kasap esnafı ise dolarını bozduran herkese yüzde 20 indirim yapacağını duyurdu.
60 Dolar getirene gazete aboneliği
Antakya'da faaliyet gösteren Hatay Söz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Abdullah Temizyürek, vatandaşı dolar bozdurmaya davet ettiklerini belirtti. Türk vatandaşı olarak herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini savunan Temizyürek, "ABD'nin ülkemizi köşeye sıkıştırmasına her Türk vatandaşının yapmış olduğu gibi bizde Hataylı bir vatandaş olarak bir kampanya başlattık. 60 Dolar bozduran her vatandaşımıza 6 aylık aboneliğimizi ücretsiz yapacağız. Her Türk vatandaşının bu tarz olaylara vatan, millet için elinden geleni yapmasını isterim. Benim de elimden bu geliyordu. Hatay Söz Gazetesi olarak Hatay halkına böyle bir imkan sundum. Önce vatan sonra millet diyerekten, herkesten bu taşın altına elini koymasını bekliyorum" dedi.
Daire satışlarında yüzde 10 indirim
Hatay'da müteahhitlik yapan Gökdelen İnşaat Firması Sahibi Cuma Gök, devletini ve milletini çok sevdiğini belirterek herkesi dolarlarını bozdurmaya davet etti. Dolarını ve Dövizini bozdurup dekontunu getirene daire satışlarında yüzde 10 indirim uyguladıklarını ifade eden Müteahhit Cuma Gök, kampanyalı ilk satışlarını gerçekleştirdiklerini belirtti. Cuma Gök, "2011 yılından bu yana inşaat işindeyiz, müteahhitlik yapıyorum devletimi ve milletimi çok seven bir vatandaşım. Benim şu anda zoruma giden milletimizin TL yerine doları ve dövizi olmasına karşıyım. Bir kampanya başlattık dolarını, dövizini bozdurana yüzde 10 indirimle daireyi teslim ediyorum" dedi.
Kırmızı ete dolar dekontu ile indirim
Antakya'nın Tarihi Uzun Çarşısında hizmet veren Aydın Kasabı İşletmesi, dolarını bozduranlara yüzde 20 indirim yapacağını duyurdu. Kampanyayla ilgili açıklamada bulunan Esnaf Hasan Kılınç, Hatay halkını Dolarları bozdurmaya, ekonomiye sahip çıkmaya davet ettiklerini belirtti. Hasan Kılınç, "Aydın Kasabı olarak, biz de devletimize yardımcı olmak için, Dolarlarını bozdurup dekontunu getirene et satışlarında yüzde 20 indirim yapıyoruz" açıklamalarında bulundu.

Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları