Şu anda çalan:

Telefon 0328 814 62 62

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Hokey Takımı Avrupa Şampiyonası'na Hazırlanıyor

-

U21 Erkekler Hokey Milli Takım Aday Kadrosu 2'nci hazırlık kampını Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Hokey Sahası'nda 33 sporcu ile sürdürüyor.

Hokey Takımı Avrupa Şampiyonası'na Hazırlanıyor

U21 Erkekler Hokey Milli Takım Aday Kadrosu 2'nci hazırlık kampını Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Hokey Sahası'nda 33 sporcu ile sürdürüyor. İranlı Başantrenör Rajab Nourani yönetiminde biraraya gelen milli sporcuların kampı 16 Mayıs'ta sona erecek.

21 Yaş Altı Milli Takım'ın 14-20 Temmuz'da Çekya'nın Pilsen kentinde C2 kategorisinde, A Milli Takım'ın da 28 Temmuz-3 Ağustos'ta, Cebelitarık'ta C3 kategorisinde Avrupa Açık Alan Şampiyonası mücadelesi vereceğini ifade eden Nourani, sporcularının hırsının kendisini mutlu ettiğini belirtti.

Avrupa Şampiyonası'nda sporcularına güvendiğini aktaran Nourani, şunları kaydetti: "A Milli ve 21 Yaş Altı Milli Takımlarımızı önemli bir şampiyonaya hazırlıyoruz. Çalışmalarımız öğleden önce salon, öğleden sonra da açık alan hokey sahasında sürüyor. Genç takımımız Çekya'nın Pilsen şehrinde, A milli takımımız da Cebelitarık'ta mücadele verecek. İki takımımız için aynı anda kamp programı hazırladık. Kamptan sonra takımlarımız turnuvaya gidecek. İnşallah başarılarla dönecekler. Şampiyonaya katılacak milli takımlarımızın rakipleri güçlü. Bu sebeple çok çalışmamız gerekiyor. Sporcularıma güveniyorum."

Başantrenör Nourani, Avrupa'nın en iyi hokey sahalarının son yıllarda Türkiye'de yapıldığını, bunun başarı elde etmeyi olumlu etkileyeceğini sözlerine ekledi.

- Osmaniye

Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları