Şu anda çalan:

Telefon 05445802610

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Lise arkadaşları 22 yıl sonra aynı sıralarda buluştu

-

OSMANİYE'de 1992 -1993 eğitim öğretim yılında mezun olan Lise arkadaşları 22 sen

Lise arkadaşları 22 yıl sonra aynı sıralarda buluştu

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)

OSMANİYE'de 1992 -1993 eğitim öğretim yılında mezun olan Lise arkadaşları 22 sene sonra aynı sırada bir araya geldiler. Şimdiki adıyla Osmaniye Derviş Paşa Anadolu Lisesinde aynı dönemde okuyup 1993 yılında mezun olan yaklaşık 30 öğrenci, yapılan bir organizasyonla uzun bir aradan sonra bir araya yeniden gelerek anıları tazelediler.
Sosyal paylaşım sitesi üzerinden organize olan dönem öğrencileri, yıllar sonra bir araya gelmenin heyecanını yaşadı. Öğrencilik yıllarında eğitim gördükleri sıralara oturarak duygulanan mezunlar, yıllar sonra sohbet ederek anıları tazelemenin heyecanını yaşadı.
22 yıl sonra bir araya gelmenin heyecanını yaşadıklarını kaydeden mezunlar, "Amacımız 22 yıldır görüşemeyen, Osmaniye dışında yaşayan tüm arkadaşlarımızı bir araya gelmekti. Bu gün bunu başardık. Yaklaşık dönemin öğrencilerinden 30 arkadaşımızla bir araya geldik. Eski sıralarımızda oturup, sohbet etme imkanı bulduk. Hepimiz bir anda 22 yıl öncesi dönemimize geri döndük. Umarım bu dostluk bu arkadaşlık hiç bitmez" diye konuştular.
Okulun sınıflarını ve koridorlarını gezen 93 mezunları okul bahçesinde hatıra fotoğrafı çektirerek, okul müdürü Servet Bayazıt ile müdür yardımcısı Serhat Adaklı’ya teşekkür ettiler.

Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları