Şu anda çalan:

Telefon 0328 814 62 62

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Osmaniye Demokrasi Nöbetine Devam Ediyor

-

Osmaniye halkı demokrasi nöbetine devam ediyor.

Osmaniye Demokrasi Nöbetine Devam Ediyor


Osmaniye halkı demokrasi nöbetine devam ediyor. Vatandaşlar ikinci bir emre kadar alanlardayız diyerek nöbete devam edeceklerini belirttiler.

Fetullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması mensubu askerler tarafından 15 Temmuz akşamı gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimine karşı halk demokrasi nöbeti tutmaya devam ediyor.

Darbe girişiminin hafta dönümünde Osmaniyeli vatandaşlar Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya gelerek demokrasi nöbeti tutuyor. Meydanda kurulan platformdan okunan dualarla yapılan konuşmalarla meydanları boş bırakmayan vatandaşlar ikinci bir emre kadar alanlarda olacaklarını belirttiler.

Osmaniye Belediyesi'nin mehter takımının da hazır bulunduğu meydanda vatandaşlar coşku dolu bekleyişini sürdürüyor. 7' den 70'e çok sayıda vatandaşın katıldığı demokrasi nöbetinde vatandaşlar, demokrasiye sonuna kadar sahip çıkacaklarını ifade ettiler. Bu darbe girişiminin Cumhuriyet tarihinin en ağır darbesi olduğunu söyleyen vatandaşlar, bundan önceki hiçbir darbede sivil vatandaşlara ateş edilmediğini, meclisin bombalanmadığını söylediler. -

Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları