Şu anda çalan:

Telefon 0328 814 62 62

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Tümgeneral Çitil'den Annelere teşekkür mektubu

-

DİYARBAKIR Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Musa Çitil, Türkiye Harp Malulü Ga

 Tümgeneral Çitil'den Annelere teşekkür mektubu

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)

DİYARBAKIR Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Musa Çitil, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi aracılığı ile Diyarbakır Sur'da görev yapan asker ve polisler için gönderilen annelerin yaptığı ev yemekleri için teşekkür mektubu gönderdi. Dernek Başkanı Durmuş Öksüz adına kaleme alınan mektupta, General Çitil, yapılan anlamlı katkıdan dolayı operasyonlara katılan bütün birlik personeli adına, dernek üyelerine, kendi emekleriyle bu katkılara ayrı bir anlam katan annelere teşekkür etti.
Tümgeneral Çitil imzasıyla gönderilen mektupta şöyle denildi: "Sayın Durmuş Öksüz; Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve Emniyet Genel Müdürlüğümüzün kahraman mensupları, Diyarbakır/Sur ilçesinde emniyet ve asayişi bozarak vatandaşımızın canına ve malına kasteden bölücü terör örgütü mensuplarına karşı mücadelelerini omuz omuza, kahramanca ve fedakârca sürdürmektedirler.
Vatanın bölünmez bütünlüğü, milletin birlik ve beraberliği, vatandaşımızın huzur ve güven içerisinde yaşaması için sürdürdüğümüz bu mücadelede bizlere vermiş olduğunuz destek birlik ve personelimizin moral ve motivasyonuna son derece olumlu etki sağlamıştır. Türk milletinin birlik ve dayanışma ruhunun, ordusuna ve güvenlik güçlerine olan muhabbet, vefa ve diğerkâmlığının güzel bir örneği olan bu desteğinizle personelimiz, sizlerin her an onların yanında olduğunuzu hissetmiştir.
Gerektiğinde vatan ve millet uğruna canını seve seve feda etmeye yemin etmiş kahraman personelimize sağladığınız bu çok anlamlı katkılarınızdan dolayı sizlere, personelinize ve kendi emekleriyle bu katkılara ayrı bir anlam katan hanımefendilere operasyona katılan bütün birlik personeli adına teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım."

Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları