Şu anda çalan:

Telefon 0328 814 62 62

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Üzerinde 1 Yazan Yumurtayı Bin Liradan Satışa Çıkardı.

-

Üzerinde 1 yazan yumurtayı bin liradan satışa çıkardı Mersin'de Ayşe Civelek'in, beslediği tavuklardan biri üzerinde 1 yazan yumurta yumurtladıMERSİN - Mersin'in Silifke ilçesinde ikamet eden Ayşe Civelek'in, beslediği tavuklardan biri üzerinde 1 yazan yumurta yumurtladı.

Üzerinde 1 Yazan Yumurtayı Bin Liradan Satışa Çıkardı.

Üzerinde 1 yazan yumurtayı bin liradan satışa çıkardı
Mersin'de Ayşe Civelek'in, beslediği tavuklardan biri üzerinde 1 yazan yumurta yumurtladı

MERSİN - Mersin'in Silifke ilçesinde ikamet eden Ayşe Civelek'in, beslediği tavuklardan biri üzerinde 1 yazan yumurta yumurtladı. Civelek üzerinde 1 yazan yumurtayı bin liradan satışa çıkardı. 
25 yıldır yumurta satan Ayşe Civelek bahçesinde beslediği tavuktan üzerinde 1 yazan yumurta elde etti.Sabah saatlerinde kümesten yumurta almaya giden Civelek üzerinde 1 yazan yumurtayı görünce hayretler içerisinde kaldı.
Geçimini yumurta satarak elde ettiğini belirten Ayşe Civelek, "25 yıldır tavuk işleri ile uğraşıyorum. Tavuk alırım ve satarım. Çoğunlukla yumurta satarak geçimimi sağlıyorum. 25 yıldır ilk defa böyle bir şey gördüm. 1 numaralı yumurta görenleri hayrete düşürüyor. Yumurtanın normal fiyatı 1 lira ancak bu yumurtanın üzerinde 1 yazdığı için bin liradan satacağım. Bin lirayı getiren üzerinde 1 lira yazan yumurtayı götürür" dedi.
Yumurtayı eline alarak inceleyen Civelek'in komşusu İsmail Keser, "Bu Allah'ın bir lütfü. İnanmayanlara güzel bir örnek. Cenabı-Allah'ın bir olduğunu gösteren bir olay. İnançlı insanlar için Allahın bir lütfü diyebiliriz" dedi.

Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları