Şu anda çalan:

Telefon ---

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Haberler


Şarjdan uyuşturucu çıktı

Jandarma ekiplerince düzenlenen uyuşturucu operasyonunda şarj için kullanılan cihazın içinden uyuşturucu madde ele geçirildi.

15 Ekim 2021

Kısıtlama döneminde yeteneğini keşfetti

Sokağa çıkma kısıtlamalarında yeteneğini keşfeden Hasan Bedi Belli, ahşap malzemelerden minyatürler yapmaya başladı. Birçok tarihi eserin minyatürünü yapan Belli, evini atölyeye çevirdi.

15 Ekim 2021

17 yaşındaki genç motosikletli kaza sonrasında vefat etti

Adana'da 17 yaşındaki genç motosikletli kaza sonrasında vefat etti

15 Ekim 2021

Adana'da eşiyle tartışan sürücü ağaca çarpınca, karısı darbetti

İmam nikahlı eşiyle tartıştığı sırada ağaca çarpan adam, karısı tarafından darbedildi. Araçtaki yaralı kadın ve çocuğu, sürücüyle birlikte hastaneye kaldırıldı.

15 Ekim 2021

2021 yılının en değerli 100 markası

Bu yıl içerisinde 100 şirket pandemi etkisiyle yaşanan ekonomik krize rağmen değerlerini yüzde 42 oranında artırmayı başardı. Listede ilk üçe giren markalar; Amazon, Apple ve Google oldu.

15 Ekim 2021

100 engellinin yüzü tekerlekli sandalye ile güldü

Kahramanmaraş'ta toplanan mavi kapaklarla elde edilen tekerlekli sandalyeler, Onikişubat Belediyesi'nin de katkılarıyla 100 engelliye umut oldu.

15 Ekim 2021

"Okula gidiyorum" diyerek evden çıktı haber alınamıyor

Hatay'da "Okula gidiyorum" diyerek evden çıkan lise öğrencisi Havvanur Karayiğit, bir daha geri dönmedi. 2 gündür haber alınamayan 15 yaşındaki kızın bulunması için polis ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

15 Ekim 2021

5 yıl hapis cezasıyla aranan firari yakalandı

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde kasten yaralama sonucu ölüme neden olma suçundan hakkında 5 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs, jandarma ekiplerince yakalandı.

15 Ekim 2021

Osmaniye'de susam hasadı başladı

Türkiye'nin önemli tarımsal üretim merkezlerinden Osmaniye'de, genellikle buğdayın ardından ikinci ürün olarak ekilen susamın hasadına başlandı.

15 Ekim 2021

Maraşlı şeften kış aylarında "kelle paça" önerisi

Maraşlı şef Halil İbrahim Küçükbenli, bağışıklık sisteminin şifa kaynağı kelle paça çorbası yapımının püf noktalarını ve yapım aşamalarını paylaştı.

14 Ekim 2021

Avrupa'nın en büyük kristal lagün havuzunun üçte ikisi doldu

Avrupa'nın en büyük kristal lagün havuzunun üçte ikisi doldu Onikişubat ilçesindeki 789 bin metrekare alanda inşa edilen EXPO alanı yıl boyunca açık kalacak ve bir yaşam alanına dönüştürülecek

14 Ekim 2021

Su kanalına düşen atı itfaiye kurtardı

Mersin'in Tarsus ilçesinde su kanalına düşen at, itfaiye ekiplerinin çalışması sonucu çıkarılarak sahibine teslim edildi.

14 Ekim 2021

Kiraladıkları otomobilleri depoda parçalamışlar

Mersin'de bir depoda yapılan aramada başka illerden kiralanıp, GPS'leri sökülerek parçalanmak üzere satılan 2 otomobil ele geçirildi.

14 Ekim 2021

Narkotiğe yakalanan 7 şüpheli tutuklandı

Kadirli ilçesinde yapılan narkotik ve asayiş uygulamalarında yakalanan 24 şüpheliden 7'si tutuklandı.

14 Ekim 2021

Koronavirüse karşı en etkili aşı belli oldu

Koronavirüse karşı en etkili aşı belli oldu. Dünya yaklaşık 2 yıldır koronavirüsle mücadele ediyor. Virüse karşı pek çok aşı geliştirilmiş durumda. Bilim dünyasından gelen son haber ile virüse karşı en çok antikor üreten aşı belli oldu.

14 Ekim 2021

Genç girişimcilere 200 bin liralık hibe desteği verilecek

Türkiye ekonomisi ve sanayisinin yeşil dönüşümüne katkı sağlamak amacıyla iklim değişikliğiyle mücadele çalışmaları kapsamında yeşil dönüşüm projesi geliştiren genç girişimcilere 200 bin liralık hibe desteği sağlanacak.

14 Ekim 2021

Akademisyenler cübbeleriyle yürüdü

Akademisyenler cübbeleriyle yürüdü Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi tarafından '2021-2022 Akademik Yılı' açılışı kapsamında yürüyüş düzenlendi Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi tarafından '2021-2022 Akademik Yılı'nın başlaması dolayısıyla yürüyüş düzenlendi.

14 Ekim 2021

8 kiloluk dev ekmek görenleri şaşkına çevirdi

Bilecik halkı, birçok şehirden getirilerek sergilenin yöresel ürünleri tatma, satın alma imkanına kavuşurken, bunlar arasında yer alan 8 kiloluk dev ekmek görenleri şaşkına çevirdi.

14 Ekim 2021

Osmaniye Valisi Yılmaz, tünel çalışmalarını inceledi

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Mersin-Adana-İncirlik-Osmaniye-Gaziantep Hızlı Demiryolu projesi kapsamında yapımı devam eden Bahçe-Nurdağı tünelindeki çalışmaları yerinde inceledi.

14 Ekim 2021