Şu anda çalan:

Telefon 05445802610

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Haberler


Konya 'Obruk Ovası'na dönüşüyor

Konya’da yer altı sularının çekilmesi ve toprağın yer altına çökmesiyle meydana gelen obrukların sayısı, yapılan son araştırmalara göre 2 bine ulaştı.

07 Aralık 2021

New York polisindeki, Türk bayrağı ayrıntısı

Polis Egemen Aydın, Türkiye'ye duyduğu özlemi, yanında her gün taşıdığı bayrakla gidermeye çalışıyor.

07 Aralık 2021

İddaa kuponuna şafak operasyonu

Polis, iddaa kuponlarıyla nitelikli dolandırıcılık yapan şahıslara yönelik şafak operasyonu gerçekleştirdi. Operasyonda 7 kişi gözaltına alınırken, 2 kişinin aranmasına devam ediliyor.

07 Aralık 2021

Düğünde 75 metre uzunluğunda para takıldı

İnebolu’da Merve ve Taner Aran çiftine, takı merasiminde yaklaşık 75 metre uzunluğunda para takıldı. Ayrıca damada mutfak önlüğü giydirildi, boynuna ipe bağlanmış ayva takıldı.

07 Aralık 2021

Tek seçenek sıfır çekmemek

Şampiyonlar Ligi'nin 6. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Dortmund'la karşılaşıyor.

07 Aralık 2021

Seçim yasası düzenlemesinde çalışmalar tamamlandı

Seçim barajının düşürülmesi çalışmalarında yok haritası belirlenirken, kiralık vekil uygulamasına da son verecek yeni düzenlemeler seçim yasası düzenlemesinde ele alındı.

07 Aralık 2021

Bir haftada, aranan 93 kişi yakalandı, 3’ü tutuklandı

Osmaniye’de polisin yapmış olduğu asayiş uygulamalarında son bir hafta içerisinde aranan 93 kişi yakalandı, bunlardan 3’ü tutuklandı.

07 Aralık 2021

Bilim insanları 3D baskılı aşı yaması geliştirildi

ABD'de iğne gereksinimini ortadan kaldıran 3D baskılı aşı yaması geliştirildi. Aşının, yama üzerindeki mikro iğneler sayesinde derinin altına iletilebildiği, ayrıca bir şırınga ve iğneye ihtiyaç duyulmadığı açıklandı.

07 Aralık 2021

MEB'den ana sınıflarına düzenleme: Açılması için 5 öğrenci yetecek

Milli Eğitim Bakanlığı, köy ve benzeri yerleşim yerlerinde ana sınıfı açılmasına ilişkin yeni bir düzenleme yaptı. Düzenlemeye göre, bu bölgelerde ana sınıfı açılabilmesi için gerekli olan öğrenci sayısı 10'dan 5'e düşürüldü.

07 Aralık 2021

"Tedbirlere uyun, aşı olun" çağrısı

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz kent olarak Kovid-19 ile mücadeleye devam ettiklerini anlatarak, "Fakat maalesef 2 haftadır en yüksek seyreden il durumundayız. Bu durum bizi çok üzüyor.

07 Aralık 2021

Osmaniye'de uyuşturucu operasyonuna 4 tutuklama

Osmaniye'de düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında gözaltına alınan 50 şüpheliden 4'ü tutuklandı.

07 Aralık 2021

Osmaniye'de asayiş uygulamalarında 10 adet silah ele geçirildi

Osmaniye'de yapılan uygulamalarda 3'ü av tüfeği 7'si tabanca olmak üzere 10 adet silah ele geçirildi.

07 Aralık 2021

Satın aldığı tapulu evine giremedi

1 buçuk sene önce aldığı eve yerleşemeyen Bekir Yükselay, tapu iptal davası açılmasıyla şok oldu. Evden çıkmayan kadın ise, “Kocam beni bıraktı gitti” diyerek imzanın zorla attırıldığını öne sürdü.

07 Aralık 2021

Adana'da petrol istasyonuna gasp

Başına geçirdiği tişörtünün göz ve ağız kısmını kesip yüzünü gizleyerek petrol istasyonundan tabancayla 560 lira gasbeden zanlı ve ona yardım eden arkadaşı tutuklandı.

07 Aralık 2021

Asgari Ücret Tespit Komisyonu bugün toplanıyor

Asgari Ücret Tespit Komisyonu bugün ikinci kez bir araya geliyor. 9 Aralık'ta yapılacak üçüncü toplantıdan sonra aralık ayı ortalarında zammın açıklanması bekleniyor.

07 Aralık 2021

Meteoroloji'den 35 il için sarı ve turuncu kodlu uyarı

Meteoroloji'den yapılan açıklamalara göre, bugün yurt genelinin parçalı ve çok bulutlu havanın hakim olması bekleniyor. Yağışların Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ile Batı Karadeniz'de sağanak şeklinde olacağı tahmin ediliyor. Meteoroloji ayrıca 35 il için sarı ve turuncu kodlu uyarı yaptı. Vatandaşların sel ve ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklara karşı tedbirli olması gerektiği belirtildi.

07 Aralık 2021

Sevgililerin tartışması bıçaklı kavgaya dönüştü

Seyhan ilçesinde iki sevgili, bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Bir müddet sonra öfkelerine yenik düşen ikili, birbirlerini bıçaklayarak yaraladı.

07 Aralık 2021

Sakarya Devlet Hastanesi'nde maske tartışması

Gözündeki lensle ilgili problem yaşayan hasta ve kızı, maske takmadıkları için doktorun uyarılarına aldırmadan video çekerek hastanede olay çıkardı.

06 Aralık 2021

Vakaların en çok arttığı Osmaniye'de validen tedbir vurgusu

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, kentte koronavirüs vaka sayısının çok yüksek olduğunu belirterek, "Vaka artışlarında maalesef, öncelikli olarak tedbirlerin gevşetildiğini görüyoruz.

06 Aralık 2021

Otomobilde yeminli imzalı satış dönemi başlıyor

Otomotiv piyasasında dengeleri bozan 'al-sat'çıları engellemek için otomotiv firmaları farklı yöntemlere başvuruyor. Son olarak firmalar müşterilerine otomobili hemen satmayacağına yönelik yeminli sözleşme yapmaya başladı. Bunun amacı satın aldığı sıfır kilometre otomobilin, yüksek fiyatla elden çıkarılmasını engellemek.

06 Aralık 2021