Şu anda çalan:

Telefon 0328 814 62 62

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Haberler


Başkan Kara, görevine dualarla başladı

Başkan Kara, görevine dualarla başladı

05 Nisan 2019

Adana Seçimde Muhtarlığı, Kavgada Gözünü Kaybetti

Seçimde muhtarlığı, kavgada gözünü kaybettiOsmaniye'de girdiği muhtarlık seçimini 150 oyla kaybeden Aziz Deprem (42) kendisine destek verenlere teşekkür ziyareti yaptığı sırada bir kişi ile çıkan tartışma sonrası uğradığı saldırıda sol gözünü kaybetti.

05 Nisan 2019

Kanser Haftası

Osmaniye'nin Hasanbeyli ilçesinde, 1-7 Nisan Kanser Haftası dolayısıyla farkındalık yürüyüşü gerçekleştirildi.

05 Nisan 2019

Düğünü İçin 1978 Model Otomobili Limuzine Dönüştürdü

Osmaniye'de düğün hazırlığı yapan damat adayı, hayalindeki limuzuni uygun fiyata temin edemeyeceğini anlayınca 1978 model Renault 12'den limuzin yaptı. 3 bin 500 liraya aracı alan damat adayı, bin lira da masraf yaparak 4 bin 500 liraya limuzun sahibi oldu.

05 Nisan 2019

Kayalıklarda mahsur kalan keçiler kurtarıldı

Osmaniye'de yaklaşık bir haftadır bulundukları kayalıklarda mahsur kalan keçiler, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri ve dağcılık kulüpleri üyelerinin çalışması sonucu kurtarıldı.

05 Nisan 2019

Düziçi Şehit Aileleri Derneği'ne ziyaret!

Osmaniye Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Düziçi Temsilciliği'ni ziyaret etti.

05 Nisan 2019

Osmaniye'de DEAŞ Operasyonu: 6 gözaltı

Osmaniye polisi tarafından, DEAŞ Terör Örgütünün eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilmesi yönelik düzenlenen operasyonlarda 6 kişi yakalandı.

05 Nisan 2019

Derece alan öğrenciler ödüllendirildi!

Osmaniye’de “Sağlıklı nesil, sağlıklı gelecek” konulu yarışmada derece alan öğrencilerin ödülleri dağıtıldı.

04 Nisan 2019

OKÜ’de “Türkçemiz bayrağımızdır” programı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Öğrenci konseyi, “Türkçemiz Bayrağımızdır” başlıklı programı 15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde düzenledi.

04 Nisan 2019

Başkan Şahin,Tebrikleri Kabul Ediyo

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığına yüzde 54 oyla yeniden seçilen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, randevusuz görüşme uygulamasıyla vatandaşların tebriklerini kabul ediyor.

04 Nisan 2019

Büyükşehir Personellerine Jak Eğitimi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve İl Jandarma Komutanlığı işbirliği ile personellere hem teorik hem de pratik olmak üzere Jandarma Arama Kurtarma (JAK) eğitimi verildi.

04 Nisan 2019

Aile hekimleri, sağlıkta şiddeti kınadı

Osmaniye Aile Hekimleri Derneği (OSAHED) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yusuf Başak, İzmir Bornova'daki bir sağlık ocağında doktor ve diğer sağlık çalışanlarına yönelik yaşanan saldırıya tepki gösterdi.

04 Nisan 2019

Jandarma ceza makbuzu değil, çiçek götürdü

Osmaniye'de, yaya geçidinde karşıya geçmek için bekleyen vatandaşa yol vermek için duran ve tereddüt edip uzun bir süre bekleyip emin olmadan geçide yönelmemesine rağmen sabır ve ısrarla beklemeye devam eden araç sürücüsü Gökhan Doğan'a jandarma tarafından çiçek takdim edildi.

04 Nisan 2019

İtirazı Haklı Bulununca Bir Oy Farkla Muhtar Seçildi

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde eşit oy alan iki muhtar adayından Turan Bircan, kullanılan oylardan birinin geçersiz olduğuna yönelik itirazı kabul edilince tek oy farkla muhtar seçildi.

04 Nisan 2019

Kadir Kara, Mazbatasını Aldı

Osmaniye tarihinde ilk kez üst üste üç kez seçilen Belediye Başkanı olan Kadir Kara, mazbatasını aldı.

04 Nisan 2019

Otizm Günü’nde etkinlik düzenlendi

Osmaniye’de 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık günü nedeniyle Sena Kayalı Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda etkinlik düzenlendi.

03 Nisan 2019

Emekli Personellere Plaket O

Osmaniye Devlet Hastanesinde görev yaparken emekliye ayrılan personellere plaket verilerek yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür edildi.

03 Nisan 2019

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ

Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Altunkaynak ve İMD Murat Işık tarafından Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren işyerlerine İstihdam Seferberliği 2019 kapsamında ziyaretler gerçekleştirildi.

03 Nisan 2019

Ses kısıklığı veya öksürük kanser habercisimi!

Osmaniye İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, uzun süreli ses kısıklığı veya öksürüğün, kanser habercisi olabileceğini söyledi.

03 Nisan 2019

Miraç Kandili - Hatay

Hatay ve Osmaniye'de Miraç Kandili dolayısıyla mevlit programları düzenlendi.

03 Nisan 2019