Şu anda çalan:

Telefon 05445802610

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Haberler


İl Genel Meclisi'nin Mart Ayı Son Birleşimi Vali Dr. Erdinç Yılmaz'ın Katılımı ile Yapıldı

İl Genel Meclisi'nin Mart ayı son birleşimi Vali Dr. Erdinç Yılmaz'ın katılımı ile yapıldı. Vali Yılmaz, Osmaniye'miz için bu güne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı İl Genel Meclisi Başkanı ve Üyelerine teşekkür etti.

06 Mart 2024

Vali Dr. Erdinç Yılmaz'ın 2024 Yılı Şubat Ayında Meydana Gelen Asayiş ve Güvenlik Olayları İlgili Basın Açıklaması

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 2024 yılı Şubat ayında Polis ve Jandarma sorumluluk bölgesinde meydana gelen asayiş ve güvenlik olayları konusunda açıklamalarda bulundu.

05 Mart 2024

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Yapımı Tamamlanan Sumbas Hükümet Konağı'nda İnceleme ve Denetlemelerde Bulundu

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, yapımı tamamlanan Sumbas Hükümet Konağı'nda inceleme ve denetlemelerde bulundu. Vali Yılmaz’a incelemeleri sırasında Sumbas Kaymakamı Mehmet Furkan Taşkıran bilgi verdi. Ziyarette İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hamit Coşkun da yer aldı.

05 Mart 2024

Osmaniye’de "Mahzen-3" operasyonu: 55 gözaltı

Osmaniye’de düzenlenen Mahzen-3 operasyonlarında 2 ayrı organize suç örgütü çökertildi. Örgüt üyesi 55 şüpheli gözaltına alındı.

04 Mart 2024

Otomobil ile motosikletin çarpıştığı kazada 2 kişi yaralandı

Kadirli'de otomobil ile motosikletin çarpıştığı kazada 1'i ağır 2 kişi yaralandı.

04 Mart 2024

Polisten, bisiklet ve motosiklet sürücülerine broşürlü hırsızlık uyarısı

Osmaniye’de polis, bisiklet ve motosiklet sürücülerine hırsızlık olaylarına karşı uyarıcı broşür dağıttı.

04 Mart 2024

Vali Yılmaz, Şehidimiz Piyade Uzman Çavuş Kadir Dingil’in Ailesini ziyaret ederek, Şehidimizin Şehadet Belgesini Ailesine Takdim Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 03.02.2024 tarihinde Irak'ın kuzeyindeki harekat bölgesinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan taciz atışı sonucunda Şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kadir Dingil’in Ailesini, Çona Köyündeki evlerinde ziyaret etti.

02 Mart 2024

Osmaniye’de iki metruk bina, Belediye ekiplerince yıkıldı

Osmaniye Belediyesi, halkın güvenliğini tehdit eden ve uyuşturucu bağımlısı şahısların mesken haline getirdiği metruk binaların yıkım işlemlerini sürdürüyor. Ekipler, bu kapsamda bir günde iki binanın yıkımını gerçekleştirdi.

02 Mart 2024

Tarım Arazilerinin Kullanımının Etkinleştirilmesi Projesi Kapsamında 500 Çiftçimize 2825 Kg Olmak Üzere Toplam 250 Torba Ayçiçeği Tohumu Dağıtıldı

Tarım Arazilerinin Kullanımının Etkinleştirilmesi Projesi (TAKEP) kapsamında, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ın katılımıyla düzenlenen programda, 500 çiftçimize 2825 kg olmak üzere toplam 250 torba ayçiçeği tohumu dağıtıldı.

01 Mart 2024

DiSK Genel Başkanı Çerkezoğlu, OGC’yi ziyaret etti

Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, 6 Şubat’ta yaşanan depremlerin Türkiye tarihinin yaşadığı en büyük felaketlerden bir tanesi olduğunu belirterek, "Ama bir taraftan da en büyük dayanışma yaşandı. Evet, hayat devam ediyor ama depremin unutulmaması ve depremin yaralarının sarılması anlamında hepimizin üzerimize düşeni yapması gerekli" dedi.

01 Mart 2024

Osmaniye’de "Türkiye Yüzyılının Asırlık Birikimi Cumhuriyetimizin 100’üncü Yılında Fotoğraf Sergisi"

"Türkiye Yüzyılının Asırlık Birikimi Cumhuriyetimizin 100’üncü Yılında Fotoğraf Sergisi" Park 328 AVM'de açıldı. Sergiyi beraberinde Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy ile birlikte ziyaret eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, sergi hakkında 12’nci Komando Tugay ve Garnizon Komutan Vekili Albay Hakan Kocabaş'tan bilgi aldı.

29 Şubat 2024

Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezinde Bulunan ve Depremden Etkilenen Çocuklarımız için Etkinlik Düzenledi

Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezinde bulunan ve depremden etkilenen çocuklarımız için etkinlik düzenledi. Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde düzenlenen etkinliğe Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tolga Nacar, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Musa Gönül, Türk Kızılay Osmaniye Şubesi Başkanı Dr. Ramazan Çetin katıldı.

28 Şubat 2024