Şu anda çalan:

Telefon 05445802610

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Özden Huzurevi Sakinleri ile İftar Programında Bir Araya Geldi

-

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası etkinlikleri kapsamında, Özden Huzurevi sakinleri ile iftar programında bir araya geldi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Özden Huzurevi Sakinleri ile İftar Programında Bir Araya Geldi

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası etkinlikleri kapsamında, Özden Huzurevi sakinleri ile iftar programında bir araya geldi. İftar programına 12’nci Komando Tugay ve Garnizon Komutan Vekili Albay Hakan Kocabaş, Vali Yardımcısı Aziz Onur Aydın, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri de katıldı.

İftar öncesi Huzurevi sakinlerimizin bulunduğu masaları tek tek dolaşarak hatırlarını soran Vali Yılmaz, büyüklerimizle hediyeler verdi. İftar programı Kur'an-ı Kerim okunması ile başladı. Okunan ezan ile birlikte oruçlar açıldı. İftar yemeğinin ardından dua okundu.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, "Bugün yine sizlerle bir arada olma imkanımız oldu. Tuttuğunuz oruçları Allah kabul etsin. Sağlıkla, huzurla inşallah daha nice Ramazanlara, Bayramlara kavuşmanızı diliyorum. Sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Ellerinizden öpüyorum. İyi ki varsınız, Allah başımızdan eksik etmesin."dedi.

Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin sunduğu müzik dinletisi ile program sona erdi. Huzurevi sakinlerimiz, Vali Dr. Erdinç Yılmaz'a teşekkür ettiler.

Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları