Şu anda çalan:

Telefon 05445802610

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Haberler


Osmaniye’de aranan 27 zanlıdan 6’sı tutuklandı

Osmaniye'de özel harekat polislerinin de katılımıyla aranan şahıslara yönelik yapılan operasyonda 27 kişi yakalandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından 6 zanlı tutuklandı.

16 Şubat 2024

Güvenilir Yer Fıstığı Gıda Üretim Modeli ile Dezavantajlı Gruplar İçin İstihdam Projesi Alt Hibe Anlaşması İmzalandı

Güvenilir Yer Fıstığı Gıda Üretim Modeli ile Dezavantajlı Gruplar İçin İstihdam Projesi Alt Hibe Anlaşması Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) Genel Sekreteri Oğuz Alibekiroğlu ve Yağlı Tohumlar Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Engin Gönen arasında imzalandı.

15 Şubat 2024

Osmaniye’de otoyol üzerindeki TIR parkında 24 kaçak göçmen yakalandı

Osmaniye’de, jandarmanın otoyol üzerindeki TIR parkına düzenlediği operasyonda, Afganistan uyruklu 24 kaçak göçmen yakalandı. Gözaltına alınan organizatör E.G., tutuklandı.

15 Şubat 2024

Yeniden Refah Partisi Osmaniye Belediye Başkan Adayı Adem Demir, basın toplantısı düzenledi

Yeniden Refah Partisi Osmaniye Belediye Başkan adayı Adem Demir ve Teşkilat yönetimi, düzenlenen basın toplantıda Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ile bir araya geldi.

15 Şubat 2024

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Yapımı Devam Eden D-400 Karayolu Adana-Osmaniye-Hatay Kavşağında İnceleme ve Denetlemelerde Bulundu

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, yapımı devam eden D-400 Karayolu Adana-Osmaniye-Hatay Kavşağında inceleme ve denetlemelerde bulundu. Vali Yılmaz’ın inceleme ziyaretinde Toprakkale Kaymakamı Volkan Özer, Karayolları 5. Bölge Müdürü İlhan Aytekin, Toroslar Edaş Osmaniye İl Müdürü Aşkın Aydın da yer aldı.

14 Şubat 2024

Osmaniye'de FETÖ hükümlüsü ihraç komiser yakalandı

Osmaniye'de hakkında FETÖ/PDY üyeliğinden kesinleşmiş 4 yıl 2 ay hapis cezası bulunan ihraç komiser H.İ.H., jandarma ekiplerince yakalanıp, tutuklandı.

14 Şubat 2024

Osbike, 8 istasyonda 42 bisiklet ile hizmet veriyor

Osmaniye Belediyesi’nin “Sıfır Emisyon, Yüzde Yüz Sağlık” projesi kapsamında hayata geçirdiği ve Yeşil Şehirler Fikir ve Proje Yarışması’nda derece ödülüne layık görülen akıllı bisiklet (OSBİKE) uygulaması 8 istasyona kurulan 42 bisikletle vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor.

14 Şubat 2024

Vali Yılmaz'ın 2024 yılı Ocak ayında meydana gelen Asayiş ve Güvenlik olayları ile ilgili basın açıklaması

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 2024 yılı Ocak ayında Polis ve Jandarma sorumluluk bölgesinde meydana gelen asayiş ve güvenlik olayları konusunda açıklamalarda bulundu.

12 Şubat 2024

Osmaniye’de TYP Çalışanları iş sürekliliği istedi

Osmaniye’de Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından belirlenen çeşitli kurumlarda görevli, Toplum Yararına Program (TYP) çalışanları, büyük bir merakla kadro müjdesi bekliyor.

12 Şubat 2024

Osmaniye’de “Narkogüç-48” operasyonları: 5 tutuklu

Osmaniye’de, "Narkogüç-48" operasyonları kapsamında gözaltına alınan 9 şüpheliden 5’i tutuklandı.

09 Şubat 2024

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bahçe İlçemizde Yapımı Devam Eden Kalıcı Deprem Konutları İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bahçe İlçemizde yapımı devam eden kalıcı deprem konutları inşaatında incelemelerde bulundu. Vali Yılmaz’ın inceleme ziyaretinde Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz da yer aldı.

09 Şubat 2024

Osmaniye Belediyesi Çağrı Merkezi 51 Bin 833 talebe yanıt verdi

Osmaniye Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü vatandaş ile belediye arasında köprü olmak adına kurulan Çağrı Merkezi 2023 yılı içerisinde 51 bin 833 talebe yanıt verdi.

09 Şubat 2024

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bahçe İlçemizde Konteyner Çarşı Esnaflarını Ziyaret Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bahçe İlçemizde Konteyner Çarşı esnaflarını ziyaret etti. Ziyarette Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz da yer aldı.

09 Şubat 2024

Öğrencilerden şehit aileleri derneğine ziyaret

Osmaniye Şehit Oğuzhan Rekerek İlkokul öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesini ziyaret ettiler.

08 Şubat 2024

42 kişinin öldüğü bina 15 saniyede yıkıldı

Osmaniye’de 6 Şubat depremlerinde yıkılan 11 katlı Çomu Plaza A Blok'ta 42 kişi yaşamını yitirdi.

08 Şubat 2024