Şu anda çalan:

Telefon 05445802610

Menu

Tıkla Dinle Canlı Yayına Mesaj

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Ad Soyad

E-Posta

Mesaj
Haberler


Osmaniye’de çocuklara ramazan eğlencesi

Osmaniye’de, çocuk ve gençlere yönelik ramazan eğlencesi programları düzenlendi. Teravih namazına gelen çocuklara, Osmanlı macunu, ramazan şerbeti, patlamış mısır ve pamuklu şeker ikram edildi, ayrıca balon hediye edildi.

15 Mart 2024

Vali Yılmaz, 14 Mart Tıp Bayramı Dolayısıyla Sağlık Çalışanlarımız ile Osmaniye Devlet Hastanesinde Düzenlenen İftar Programında Bir Araya Geldi

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarımız ile Osmaniye Devlet Hastanesinde düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

15 Mart 2024

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Depremde Çok Sayıda Yakınını Kaybeden Vatandaşlarımız ile İftar Programında Bir Araya Geldi

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, depremde çok sayıda yakınını kaybeden vatandaşlarımız ile iftar programında bir araya geldi. Depremzede vatandaşlarımızla bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar diledi.

13 Mart 2024

Osmaniyeli Sporcular Türkiye Jujitsu Şampiyonasında 37 madalya kazandı

Türkiye Muay-Thai Federasyonu tarafından Alanya’da gerçekleştirilen Türkiye Jujitsu şampiyonasına katılan Osmaniyeli sporcular, 37 madalya kazandı.

12 Mart 2024

Jandarmanın uyuşturucu operasyonunda 5 gözaltı

Osmaniye’de uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti suçunu işleyen şüphelilerin yakalanmasına yönelik jandarmanın düzenlediği operasyonda 5 kişi gözaltına alındı.

12 Mart 2024

Esnaflarımızı Ziyaret Eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Esnaf ve Vatandaşlarımızın Ramazan Ayını Kutladı

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, esnaflarımızı ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hulusi Akkuş, Afet ve Acil Durum İl Müdürü Selami Kılıçel, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Hacı Akkoyunlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hamdi Görkem Gençtürk, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Guddusi Arık, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da yer aldı.

11 Mart 2024

Jandarmadan, 60 yaş üstü vatandaşlara 'güvenli sürüş' eğitimi

Osmaniye’de jandarma ekiplerince, kazalara engel olmak ve meydana gelebilecek trafik kazalarında ölüm ve yaralanmaları engellemek maksadıyla "Haydi Amcalar, Trafikte Güvenli Sürüşe" projesi hazırlandı.

09 Mart 2024

Mahzen-3 Operasyonu’nda gözaltına alınan 52 şüpheliden 39’u tutuklandı

Osmaniye’de organize suç örgütlerinin çökertilmesine yönelik düzenlenen ‘Mahzen-3’ operasyonunda gözaltına alınan 52 şüpheliden 39’u tutuklandı.

09 Mart 2024

Depremzede kadınlara 8 Mart’ta moral etkinliği

Osmaniye’de, konteyner yerleşim alanlarında kalan depremzede kadınlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen konser etkinliğinde moral buldu.

08 Mart 2024

"Kahve Bizden Sohbet Sizden" Projesi Etkinliğinde Kadın Kursiyerlerle Bir Araya Gelen Vali Yılmaz, Kursiyerlerin Kadınlar Gününü Kutladı

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Vali Zübeyir Kemelek Kırsal Kalkınma ve Sosyal Gelişim Merkezi'nde “Kahve Bizden Sohbet Sizden” Projesi kapsamında düzenlenen etkinlikte kadın kursiyerlerle bir araya geldi.

08 Mart 2024

Şekerleme ve Kuruyemiş Sektöründe Çalışan Kadınları Ziyaret Eden Vali Yılmaz, Kadınlar Gününü Kutladı

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, şekerleme ve kuruyemiş sektöründe çalışan kadınları ziyaret etti.

08 Mart 2024

Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

07 Mart 2024

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Vatandaşlarımızı Evlerinde Ziyaret Etmeye Devam Ediyor

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da yer aldı.

07 Mart 2024

Gazeteci Abdullah Yalın Kılıç, son yolculuğuna uğurlandı

Osmaniye'de uzun yıllar gazetecilik yapan ve bir süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle tedavi gören 73 yaşındaki gazeteci Abdullah Yalın Kılıç, hayatını kaybetti.

06 Mart 2024